پاسخ: جهت ثبت نام در  وبسایت G4V به این لینک مراجعه کنید

سپس قسمت های مورد نیاز (نام کاربری، ایمیل، پسورد) را پُر کرده و گزینه عضویت را کلیک کنید.

پاسخ: بله

در قسمت حساب کاربری ، پس از کلیک روی گزینه «حساب کاربری من» شما وارد پنل کاربری خود می‌شوید که شما قادر به مشاهده و تغییر مشخصات خود خواهید بود.

همچنین مشاهده سفارشات و پیگیری آن‌ها نیز در پنل کاربری مقدور است.

پاسخ: علاوه بر سابقه و تجربه سایت G4V ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی  به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

پاسخ: معمولا پس از خرید (و پرداخت) بین 5 دقیقه تا 1 ساعت محصول مورد نظر (cdkey) به ایمیل شما ارسال خواهد شد در غیر این صورت واحد پشتیبانی در صورت لزوم  بازی خریداری شده را برای شما فعال می‌کنند.

پاسخ: معمولا محصولاتی که پیش خرید می‌شوند 1 یا 2 روز قبل از انتشار عمومی بازی به صورت کد (CDKEY) برای شما ارسال خواهد شد

پاسخ: پس خرید از طریق یکی از راه های ارتباطی (ترجیحا تلگرام) اطلاعات مورد نیاز اکانت خود را به واحد پشتیبانی داده و بازی شما در کمترین زمان توسط ما فعال خواهد شد.

به دلیل نوسانات قیمت در هنگام خرید محصول همیشه از بِروز بودن قیمت آن مطمئن شوید (جهت اطلاع از قیمت با واحد پشتیبانی (تلگرام، تماس تلفنی و …) ارتباط برقرار کنید.)

لطفا جهت مشاهده تمامی محصولات  در سایت ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت  در کمترین زمان ممکن و به صورت خلاصه انجام می‌شود.

پس خرید بازی اول گارد استیم خود را غیرفعال کنید و سپس برای فعال سازی واحد پشتیبانی را مطلع سازید. (جهت فعال سازی هر چه سریع تر و آسان تر)

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.
با تشکر از حسن انتخاب شما